Novinky o celebritách

Crank it Up > Behind the Scenes

3. října 2009 v 12:01 | Lady.Miley
premiéry "Crank It Up" music video! Vám sem přináším pár fotek k tomuto songu a je tu i video jako ta písnička a ta ůpísnička je hezů...

Ashley Tisdale - Guilty Pleasure full song with exclusive pictures NEW SONG !!

26. září 2009 v 10:34 | Lady.Miley
Tak na youtube jsem jen tak hledala písničky Ashley Tisdale Guilty Pleasure a našla jsem tuhle newky písničku nwm jestli ji už někdo znáte aleje moc hezů určo poslechněte :)

Crank It Up International News

26. září 2009 v 9:20 | Lady.Miley

Ashley nový singl vyjde v Evropě 17.října! Fyzikální jeden bude obsahovat i bonusové skladby "Čas vypršel" a "Blame It On the Beat".

Také další zajímavé novinky .... Bude natáčení videoklipu příští týden a bude mít premiéru na VIVA 5. října!

WWT: San Jose, California

21. září 2009 v 19:24 | Lady.Miley

Dnes večer bude mít Miley turné,zastaví se v San Jose, Kalifornie. Hodně štěstí, Miley!

A quick word ... with Ashley Tisdale

19. září 2009 v 16:16 | Lady.Miley
Tak vám sem přináším rozhovor s Ashley Tisdale.Něco mám,ale trochu blbě přeložené tak se nezlobte...


Jaké jsou výzvy, ve snaze vytvořit si vlastní identitu, kromě znaku Sharpay v High School Musical sérii?

Já bych tam být, pokud to není pro ty projekty, ale mám pocit, že barvení vlasů zpět do své původní barvy, je to původně, jak vypadám ... a to se mi oddělené od způsobem, protože všichni opravdu ví, jak mě blond temperamentní povahu, a to je na jiné straně.

Máte pocit, že je tu křehkou rovnováhu mezi jít více dospělých a udržet si mladé fanoušky?


Nemám pocit tlaku, protože jsem se snažila být něco, co nejsem. ... Nejsem dokonalá, nesnažím se být dokonalá, a pokud budou lidé a fanoušci jako já pro, kdo jsem, to je prostě úžasné. S první album, snažila jsem se zaměřit na mladé fanoušky a děti a také starší věkové skupiny, a to album, je to jak jsem řekla, je to odraz, kde jsem ve svém životě právě teď.

Je toho tolik, zaměření na mladé hvězdy, aby zjistili, jestli se obrátit vzhůru nohama. Znamená to, že vyvíjí tlak na vás?


Já nepiji a nekouřím, a to osobní volba. Já nechodím clubbing (směje se), hlavně proto, že jste tanec a pití, myslím, ale rozhodně ráda tančím. Ráda se pobavím, ale my fun fun se liší od jiných lidí. Jen proto, že žiji v LA a bydlím v Hollywoodu neznamená, že musím mít život Hollywoodu.

Cítíte se na další projekt, který budete muset změnit svůj obraz úplně?


Nejsem někdo, kdo to bude dělat 180. Kdyby nic jiného, vím, že vypadám mladě, tak jsem stále bude na střední škole (ve filmu), ale myslím, že projekty by musely být trochu zralejší, jestli je to v prostředí vysoké školy. Jsem opravdu na komedie, a já milování lidi smějou, tak jsem určitě jít v tomto směru za trochu, a pak možná nějaké drama, protože miluji divadlo, jakož i lidé neviděli mě udělat drama .. . ale já se nebudu příliš tmavě ještě - to nejsem já.

Chtěli byste si High School Musical 4, 5 nebo 10?

Mám pocit, jako bychom absolvovaly (směje se). Vím, že nechali otevřené pro Sharpay. Byl to jeden z nejúžasnějších projektů. Mám pocit, že by bylo trochu divné, že se vrací, aniž by obsazení. Pro všechny z nás, my jdeme všichni v naší vlastním směrem a všichni jsme se dál. Myslím si, že by určitě dál s franchise, protože to dělá tolika lidem radost a pro fanoušky ... ale přijde čas jít dál, a já jsem pocit, že je čas jít ven a dělat jiné věci.

"Crank it up" Out in October in Germany

18. září 2009 v 18:23 | Lady.Miley

AshleyTisdale.de: "Crank It Up", nový singl od Ashley Tisdale, která bude vydána v Německu v říjnu. Jeden se vyrábí švédský tým Twin & Alk, kteří již psal jeden "Not Like That" a Be Good To Me "s Ashley na jejím debutovém albu Headstrong. Song je plný hypnotická a tvrdých beatů a Ashley má úžasný hlas -- a takhle vyhovuje její výzva k "Crank it up" dokonale.

Ashley má opravdu kliku, že se s kandidáty na nové sezony ProSieben z "Popstars: Du + Ich". Zpěvák pomohl kandidátů a odhalila v jejich dílně v Las Vegas vedle výkonu její nový singl "Crank it up" několik tipů a triků pro její career.The epizoda s výkonem Ashley bude vysílání na 15. října v 20:15 AM němčina časového pásma.

Presenters of the 2009 Creative Emmy Awards revealed

10. září 2009 v 17:32 | Lady.Miley


Ashley byla vybrána, aby předložila "2009 Creative Arts Emmy Awards". Bude rozdávat ceny na technické a jiné podobné úspěchy v americké televizní programy, které spolu s "Family Guy" tvůrce Seth MacFarlane na 12.září. E! bude vzduch dvě hodiny-speciál na pátek 18 září na 1/12c. Hlavní čas Emmy pak vysílal žít na 20. září na 8/7c CBS.

BEHIND THE SCENES AT RADIO DISNEY

10. září 2009 v 17:25 | Lady.Miley
Radio Disney posted nový zákulisní video z poslední návštěvy Ashley je do studia! Sledoval ji chat s Ernie D o její nové album, její nahrávání hudby, a další! Se podívejte na RadioDisney.com. Užíjte si!

Red Carpet Confidential: Ashley Talks Friendship With Miley

10. září 2009 v 17:11 | Lady.Miley
OkMagazine.com: Ashley Tisdale dívky je dívka, která visí BFFs jako Miley Cyrus a High School Musical co-star Vanessa Hudgens. "Myslím, že je vždy důležité mít kamarádky, protože kluci mají tendenci přicházet a odcházet," zpěvák / herečka, 24, říká mi. "Je vždycky skvělé, že ty holky za podporu, a kteří mají své nejlepší úmysly, a které se můžete spolehnout." Když se dostanete volné odpoledne, jsou známy hit do místního nákupního střediska. "Já bych šla nakupovat," přiznává Ash. "Jsem velký fanoušek peněženky a slunečních brýlý. Miluji Balenciaga tašky, sáčky a Givenchy." Co je Miley, 16, tak jako přítelkyně? "Je to opravdu zlatíčko. Je to velký miláček, ve skutečnosti. Je to někdo, kdo má opravdu zůstal věrný sám, a ona se nemění na tom, jak úspěšná a ona je obrovské. Je to opravdu základ a tak je její rodina. Jsou to velmi podpůrní lidí. Je to někdo, kdo je tam vždycky poslouchají, a ona "je skvělý člověk."

The Time of Our Lives’ #3 on Billboard!

6. září 2009 v 8:12 | Lady.Miley
Bubbly "zpěvačka Colbie Caillat prorazila do horní části grafu album USA poprvé ve středu, zatímco Miley Cyrus z překvapení předvádět na č. 3. Cyrus 'Walmart exkluzivní EP "The Time Of Our Lives" 62000 prodaných kopií, přestože jde o prodej právě minulý pátek. Alba tradičně hit amerických obchodů v úterý. Její výkon na "NBC Today" show v den propuštění pravděpodobně goosed prodeje. Všichni říkali, to je top 10 osmé album pro Cyrus - včetně sady její "Hannah Montana" alter ego.

New Ashley Tisdale Interview

5. září 2009 v 18:39 | Lady.Miley

Moviehole: Po 24, Ashley Tisdale, je jedním z nejvíce in-poptávka po mladých hereček Hollywoodu v těchto dnech díky svému výkonu v mega-hit franchise filmu High School Musical''''. Od poslední splátku HSM zabalené v loňském roce, Tisdale se zaměřením na rozšíření její filmový repertoár. Což je důvod, proč ji nemá zpívat nebo tančit v její poslední film. Místo toho hraje láska zasáhla dospívající, kteří neochotně pomáhá svým bratrem a bratranci zachránit Zemi před zkázou, když skupina Little Green Men pozemky v podkroví. Gaynor Flynn dohonil 24-rok-stará herečka si povídat o svém nejnovějším filmu, její nové album a ještě si to, co chcete dělat v budoucnu.

Jste jako váš film charakter Bethany vůbec?

Myslím, že asi, když jsem byla mladší. Možná, když mi bylo sedmnáct, když jsem byla snad jejím věku. Rozhodně jsem si, že jsem všechno o můj přítel a vše kolem něj. Takže jsem rozhodně myslím, že jsem se týkají jí. Má zájem o více kontroly, cítím. Myslím, že tam jsou opravdu dobré vlastnosti, o ní. Myslím, že na samém konci, když zjistí, co Ricky (její přítel hrál Robert Hoffman) je opravdu rád, ona je opravdu dobrá a ona docela drží se na její rodině, která je úžasná. Víte, způsobují obvykle někdy si myslím, že dívky mohou být někdy trochu, víte, trochu slabší v tomto stavu. Myslím si, že ona ¡¯ sa opravdu silná osoba, ona je trochu tvrdohlavá.

A nakonec si prosadí svou pomstu do konce filmu, který je opravdu k smíchu ... Ach jo, ona se vrátí. Dostane revenge.engage publikum miliony mladých lidí, aby pomohla zajistit zdraví, vzdělání, rovnoprávnost a ochranu každé dítě. "Jak víte, tento týden Selena je v Ghaně, kde dokončuje svou první oficiální práci v terénu.

Selena pracuje pro UNIFEC

5. září 2009 v 17:34 | Lady.Miley
normal_020

Loni v říjnu Selena byla mluvčí UNICEF Trick or Treat kampaně. Ale teď byla jmenována 'nejmladší velvyslanec' pro UNICEF! Jsme hrdí na ni! "Každý den zemře 25.000 dětí, z odstranitelné příčiny. Stojím s UNICEF v přesvědčení, že můžeme změnit toto číslo z 25.000 na nulu. Vím, že můžeme dosáhnout, protože každou chvíli, UNICEF je na místě poskytnout dětem záchranných pomoc potřebnou k zajištění nulu se stane skutečností. "Selena. Caryl Stern, prezident a CEO amerického fondu pro Unicef říká: "Jsme velmi rádi, že Selena se připojila Unicef rodiny, jak dlouho podporuje, tak bude i nadále k zachycení a zapojit publikum miliony mladých lidí na pomoc zajištění zdraví, vzdělání, rovnoprávnost a ochranu každé dítě. "Jak víte, tento týden Selena je v Ghaně, kde dokončuje svou první oficiální práci v terénu.

Alyss a David....

28. srpna 2009 v 9:09 | Lady.Miley

Na serveru People se objevil nový článek ohledně svatební cesty Lyss a Davida.

Týden poté, co zpečetili svou lásku tradiční romantickou svatbou pro 175 přátel a rodinných priíslušníkov, si novomanželé Alyssa Milano a David Bugliari užívají každý moment jejich soukromé svatební cesty.

"Mají se úžasně," potvrdil společný přítel dvojice. "Právě oslavili své prvotýždňové výročí."

Samozřejmě, naše holubičky všechny podrobnosti z jejich tropických cest po neprobádaném útočišti Jižního Pacifiku referují na Twitteru. "Před týdnem jsem si vzala svého nejlepšího přítele" 22.Agusta napsala Alyssa (36). "Zdá se, že to bylo včera, čas letí."

Později v ten den David (30) zveřejnil: "Nejdříve jsme s Alysso vařili-úžasné, pak spa-úžasné! A večera ... ano, úžasná."

Škodolibé radosti z AUSTRÁLIE 1. září

28. srpna 2009 v 8:43 | Lady.Miley
Ashley nové album "Guilty Pleasure" bude vydána v Austrálii 1.září! Její nový singl "To je v pořádku, je to OK", je již k dispozici na iTunes. Pokud žijete v Austrálii, můžete si jej stáhnout here.
Ashley je nové album Guilty Pleasure je nyní k dostání! Získejte Limited Edition, nebo si jej stáhnněte na iTunes nyní.

Total Girl cover

26. srpna 2009 v 19:08 | Lady.Miley
Ashley se vychloubá kryt zářijovém vydání časopisu Austrálie, celkem Girl. Tato otázka je v současné době k dispozici hned a tak se určitě urvat kopii. Náhled do časopisu naleznete na TotalGirl.com. Doufejme, že to bude v nové promo vyjde brzy nové Ashley je film Cizinci v podkroví.

Druhý singl: "Maškaráda" a "Crank It Up"

25. srpna 2009 v 12:21 | Lady.Miley
V okamžiku, kdy jsme všichni čekali je konečně tady! Druhý singl z alba druháku Ashley je bude Maškarní a Crank It Up

Miley style

24. srpna 2009 v 16:36 | Lady.Miley
Přináším new style Miley některé oblečení je moc pěkné!!

Miley Cyrus new album :))

24. srpna 2009 v 15:35 | Lady.Miley
Konečně je tu new album Miley :-).Sou tu ukázky z každé jedné pisně tak si určo poslechněte :-)

Ashley wants you to "Get Schooled"

24. srpna 2009 v 15:15 | Lady.Miley
"Get Schooled" je národní platforma, která propojuje, inspiruje a mobilizuje lidi - od politiků a šéfů firem obcím a děti - najít efektivní řešení problémů našeho vzdělávacího systému. Dokumentární, "Get Schooled", Národní Iniciativa rozvinutá Bill & Melinda Gates Foundation a Viacom, věnuje americké veřejnosti v kritické otázky školství.

Prezident Obama, Kelly Clarkson a LeBron James jsou vystupoval v dokumentárním filmu. Ashley natočila své vlastní veřejné služby, oznámení, které si můžete prohlédnout níže. Přehlídka se bude vzduch dne 8. září na MTV.
 
 

Reklama